Рада ЄС схвалила проект угоди про безпеку з Україною

Європейський Союз продовжує підсилювати свої відносини з Україною в сфері безпеки.

25 червня 2024 року Рада ЄС затвердила проект спільного зобов’язання щодо безпеки між Україною та Європейським Союзом, про що повідомила міністр закордонних справ Бельгії Аджа Лябіб на прес-конференції у вівторок.

“Сьогодні вранці Рада ЄС схвалила проект спільного зобов’язання щодо безпеки між Європейським Союзом та Україною”, – заявила Лябіб, наголосивши на значущості цього кроку.

Міністр також наголосила, що це рішення є частиною підготовки до майбутнього саміту Ради ЄС, який відбудеться у Брюсселі наприкінці тижня. “Ця зустріч надасть повну картину нашої підтримки Україні у всіх її аспектах”, – додала вона.

Проте деталі угоди та точна дата її підписання поки що залишаються невідомими. Лябіб утрималася від розкриття додаткової інформації щодо цього питання.

Важливо відзначити, що цей крок збігся з іншою важливою подією у відносинах між Україною та ЄС. 25 червня у Люксембурзі стартувала перша міжурядова конференція ЄС та України, на якій офіційно оголосили про початок переговорів щодо вступу країни до Європейського Союзу.

Джерело: Inkorr