Рада повернеться до роботи 2 червня. Що розглядатимуть?

Верховна Рада повернеться до пленарної роботи у вівторок, 2 червня, і розпочне тиждень із розгляду Програми уряду.

Про це заявила заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук на сторінці у Facebook.

Вона пояснила, що абсолютна більшість комітетів ВР не підтримали той текст, який Кабінет міністр подав ще у квітні, і надали свої рекомендації.

“Вірогідно голосування в залі буде аналогічним і програму відправимо на доопрацювання. За законом уряд повинен внести доопрацьований варіант і парламент розгляне його протягом 15 днів. Розраховуємо отримати детальніший і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів”, – зазначила Кравчук.

Крім цього, нардепи розглянуть у другому читанні законопроєкт про “злодіїв у законі”, постанови від комітету у закордонних справах та пакет законопроєктів про хмарні послуги, електронні комунікації та захист телекомунікаційних мереж.

Також депутати розглянуть зміни до виборчого законодавства, зокрема, щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах у міських об’єднаних громадах, зменшення розміру застави для участі у виборах та паралельного висування до місцевих рад різного рівня.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/vr_povernetsia_do_roboty_2_chervnia_stalo_vidomo_shcho_rozhliadatymut_nardepy_970281