Путін – наш спільний ворог, – грузинська співачка відмовилась виступати у Росії

Грузинська джазова співачка і композитор Ніно Катамадзе, яка була членом журі в 5 сезоні українського музичного проекту “Х-Фактор”, вибачилася за виступ на фестивалі “Садиба Jazz” в Росії та пообіцяла, що це був її останній концерт в РФ. Знаменитість заявила, що “Росія – це окупант, а Путін – спільний ворог”.

Про це Катамадзе написала грузинською мовою на своїй сторінці в Facebook.

Моє мовчання не означає, що мені було що обдумати і вирішити, я з першої секунди відчуваю те, що і кожен з вас, побачивши Гаврилова в кріслі спікера (грузинського парламенту)… Росія – окупант, Путін – наш спільний ворог!
– заявила Катамадзе.

За її словами, концерт на “Садибі Jazz” був для неї надзвичайно важким. На сцені разом з Ніно виступила 9-річна дівчинка Аріна з Білорусії, яка втратила зір в ранньому віці.

“Найважчий в моєму житті день – 20 червня (в цей день в Грузії почалися протести), і складний концерт – 22 червня, від якого я не відмовилася лише через 9-річну сліпу дівчинку… Ніколи в моєму серці не було зради Батьківщині, ніколи я не співала російською, ніколи не брала участі в профінансованих урядом (РФ) концертах, не брала участі на жодному дні народження російських політиків”, – додала грузинська співачка.

http://

https://24tv.ua/lifestyle/putin__nash_spilniy_vorog__gruzinska_spivachka_nino_katamadze_vidmovilasya_vistupati_v_rosiyi_n1173079