Прості поради для тих, хто хоче стати щасливим

1. Витрачайте гроші на інших. Коли людина витрачає свої гроші не на свої потреби, а на допомогу іншим людям, вона відчуває себе щасливою, довело недавнє дослідження американських учених. Його результати були опубліковані в науковому журналі Psychological Bulletin, пише mamabook.com.ua. “Найщасливіші люди зазвичай є й самими щедрими, незалежно від того, яким чином вони заробляють свої гроші”, – йдеться в статті видання. Цим, до речі, пояснюється і, здавалося б, ірраціональна тяга багатих людей до благодійності.2. Записуйте хороші події у своєму житті. Буквально. Професор університету Пенсільванії Мартін Селігман довів, що люди, які щовечора перед сном записують три хороших події, які трапилися з ними за день (нехай навіть найбільш незначні), відчувають себе набагато щасливішими за інших. Експерт каже, що записати можна навіть той простий факт, що ввечері ви з’їли порцію улюбленого десерту.

3. Спробуйте щось нове. Дослідження показують, що люди, які пристрасно шукають пригоди і займаються речами, якими ніколи не пробували займатися перш, зазвичай відразу стають щасливішими.

4. Не намагайтеся отримати все відразу. Експерти кажуть, що очікування задоволення в майбутньому робить людину щасливішою безпосередньо до його одержання. Людям подобається чекати Різдво і відпустку. А куплене морозиво краще з’їсти не відразу, а через пару годин.

5. Оточіть себе синім кольором. Дослідження показують, що споглядання синіх речей змушує рости почуття впевненості в собі і допомагає впоратися зі стресом.

6. Поставте перед собою мету. Психолог Джонатан Фрідман стверджує, що люди, які ставлять собі довгострокові і короткострокові цілі, зазвичай щасливіші за тих, хто цього не робить. Відчуття руху до мети пригнічує негативні емоції, які виникають на роботі і в побуті.

7. Припиніть захищати свою точку зору. Доктор Діпак Чопра, автор книги Рецепт щастя: 7 ключів до нескінченної радості, стверджує, що кращий спосіб залишатися щасливим завжди – зберігати нейтралітет у всіх суперечках і ніколи не відстоювати свою точку зору – особливо, в області політики.

8. Сходіть до церкви. Всі нові дослідження показують, що відвідування храмів допомагають навіть атеїстам. Плюс до всього, давно відомо, що релігійні люди зазвичай щасливіші за невіруючих. Професор з університету Мельбурна Брюс Хіді стверджує, що люди, які ходять до церкви регулярно, зазвичай менше переживають про свою кар’єру і рідше стають учасниками сімейних конфліктів.

9. Спіть не менше шести годин щоночі. Ідеальний час сну для гарного настрою – 6:00 і 15 хвилин,
розрахували експерти британської компанії Yeo Valley.

10. Оселіться ближче до роботи. Британське дослідження, проведене недавно, показує, що люди, які добираються на роботу швидше, ніж за 20 хвилин, зазвичай набагато щасливіші за тих, кому щодня доводиться проводити годину-дві в транспорті.

11. Посміхайтеся. Відразу кілька досліджень підтвердили той факт, що якщо людина посміхається навіть тоді, коли для цього немає ніяких причин, це змушує її відчувати себе краще.

12. Заведіть романтичні стосунки. Вчені з Корнельського університету кажуть, що наявність постійного сексуального партнера робить людей щасливішими навіть у тих випадках, коли любові у них один до одного немає. Але чим сильніше прихильність однієї людини до іншої і чим довше люди зустрічаються або перебувають у шлюбі, тим зазвичай вони більш задоволені життям, ніж їхні самотні співвітчизники.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply