Продовження санкцій проти Росії: У Кремлі лякають ескалацією війни на Донбасі

.

Продовження Євросоюзом санкцій проти Росії ще на шість місяців може призвести до ескалації збройного протистояння на Донбасі.

Таку думку висловив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, повідомляють РІА «Новости».

При цьому Клінцевич вважає, що ідея відновлення повномасштабних військових дій буде виходити з українського боку. Пояснив Клінцевіч свою позицію тим, що Україна заручилася підтримкою Заходу і тепер може піти в повномасштабний наступ.

«Думаю, що багато лідерів країн-членів ЄС розуміють, що економічні санкції щодо Росії, м’яко кажучи, не сприяють виконанню мінських угод. Проте кожні півроку санкції продовжуються. Але до нескінченності так тривати не може. Існує дуже велика ймовірність, що Київ, розцінивши антиросійську санкційну політику Заходу як підтримку обраного ним курсу, що, власне, так і є, розв’яже повномасштабну війну в Донбасі», – вважає Клінцевіч.

Він закликав європейських лідерів визнати помилковість прийнятого ними рішення.

«На кону зараз цінності зовсім іншого масштабу – мир і спокій в Європі», – вважає сенатор.

Як писав «Вголос», очільники країн ЄС погодили продовження економічних санкцій проти РФ ще на шість місяців.

Джерело:http://vgolos.com.ua/news/prodovzhennya_sanktsiy_proty_rosii_u_kremli_lyakayut_eskalatsiieyu_viyny_na_donbasi_294715.html