Продається “Арсенал”

Фонд держмайна опублікував оголошення про продаж частини приміщень заводу «Арсенал», що в Печерському районі Києва, загальною площею понад 5 тисяч метрів квадратних.

Як довідалося «Слідство.Інфо», оголошення про приватизацію опублікували на порталі Prozorro.Продажі 4 травня.

Ідеться про перший поверх виробничих майстерень на 3,3 тисячі квадратів та підвальне приміщення на понад 1,9 тисяч квадратів у одному з виробничих корпусів заводу на вулиці Московській, 8.

Як ми з’ясували, Фонд держмайна 13 квітня поточного року включив ці приміщення до переліку об’єктів малої приватизації, які планують продати у 2020 році. Дати аукціону на порталі наразі  не вказано.

Раніше, у лютому поточного року, Фонд держмайна включив до об’єктів приватизації інше приміщення заводу «Арсенал» площею понад 2,7 тисяч квадратів. Наразі конкурсу там також не відбулося.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства кілька років тому внесло завод «Арсенал» до переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2017-2020 роках.

Джерело: https://www.slidstvo.info/news/u-kyyevi-vystavyly-na-pryvatyzatsiyu-chastynu-zavodu-arsenal-bilya-metro-na-ponad-5-tysyach-kvadrativ/