Презентовано нову форму футбольної збірної України. На Росії істерика

Україна виступить на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року у формі з контурами кордонів країни, повідомив глава Української асоціації футболу Андрій Павелко.

«Головним її атрибутом стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця. Це найцінніше для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою та всіма містами і селами », – написав він на своїй сторінці в« Фейсбук ».

За його словами, на формі також присутні слова популярного в країні гасла «Слава Україні!» / »Героям слава!», «Який тепер також буде надихати наших футболістів на нові перемоги».

«Ми віримо, що силует України додасть сил гравцям, адже вони будуть битися за всю Україну. А вся Україна, від Севастополя і Сімферополя до Києва, від Донецька і Луганська до Ужгорода буде підтримувати їх в кожному матчі. Це дуже важливо і для футболістів, які дуже хвилюються і мріють виступити якнайкраще на Євро-2020, і для мільйонів наших уболівальників, які вірять в команду Андрія Шевченка. Футбол і національна збірна – об’єднують Україну! Слава Україні! », – резюмував Павелко.

У Росії ряд різних чиновників обурилися складовими української форми.

Депутат Держдуми Росії Дмитро Свищева закликав УЄФА «заборонити цю форму». Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що «українська футбольна команда на своїй формі приєднала територію України до російського Криму».

Дрежело: Нubs