Постять як звірі: Томенко розповів про Facebook-міністрів в уряді Яценюка

Нинішній склад Кабінету Міністрів України складається з кращих “піар-міністрів” за всю історію незалежної України. Таку заяву в прямому ефірі “Обозревателя” зробив народний депутат України Микола Томенко.

“По піару вони – супер. Я думаю, це кращі піар-міністри, які у нас були. Кожен день робити по десять постів у соцмережах”. У цьому контексті нардеп задався питанням: чи залишається у чиновників час на виконання своїх прямих обов’язків? “Міністр, у якого купа підлеглих і вся система вертикалі під ним, за рік-два жодного разу не зустрівся з начальниками управлінь, з підлеглими в областях, але постить як звір, як Юлій Цезар у сучасній версії”, – сказав Томенко.

Водночас він заявив: “Для народу вони Facebook-міністри, а для себе – вирішувачі проблем” – проблем “друзів, любих друзів, напівлюбих друзів, третіх і десятих”. Зокрема, за допомогою “старих корупційних схем у новій редакції”.

“З одного боку, вони не змогли запропонувати щось нове, а з іншого боку – прес-конференції, виступи та соціальні мережі”, – сказав нардеп.

Також, Микола Томенко  заявив, що Кабінет міністрів у нинішньому складі у своїх рішеннях схильний враховувати інтереси безлічі держав, але тільки не національний інтерес України.

“На сьогоднішній день це уряд зовнішнього управління”, – сказав він. “На всі наради, на які я приходжу, мене запитують: “А що ви пропонуєте?” Я кажу: “Підтримати деревообробну галузь”. Мені кажуть: “Ви що, ненормальна людина? Турки і поляки категорично проти, бо це руйнує їх економіку”. Потім я приходжу і кажу: “Нам потрібні сміттєпереробні підприємства”. Мені відповідають: “Ви що, знущаєтеся над економікою? Наші стратегічні партнери категорично проти”.

“Фактично кожне міністерство лобіює інтереси всіх, крім інтересів української економіки та українського виробника”, – заявив Томенко.

Як переконаний народний депутат, “нам потрібен уряд національної економіки, який повинен захищати нашого виробника”.

Повну версію ефіру з Миколою Томенком дивіться тут.

Джерело: Обозреватель

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply