Попов змушує школи і дитячі садки писати собі листи

«Шановні депутати Київради!

Колектив дитячого садочку (школи) №___________ звертається до депутатів Київської міської Ради спрямувати роботу на благо киян та провести засідання Київради з подальшим прийняттям низки важливих документів.

У зв’язку з тим, що рішення про внесення змін до бюджету міста Києва заблоковано, медики, вчителі та інші працівники бюджетної сфери залишаються без муніципальних надбавок. А напередодні нового навчального року – це нищівний удар по сімейному бюджету соціально незахищених киян та бюджетників.

Київрада не може відмежуватися від управління містом і припинити приймати життєво важливі рішення. Від того, наскільки консолідовано та швидко ви будете вирішувати конкретні питання, залежить майбутнє нашої столиці та всіх киян!

Ми чекаємо від вас реальних справ, а не політичного протистояння!».

Така ситуація є принизливою для столичних педагогів, за яких вже зробили вибір. Влада маніпулює 20% надбавкою до зарплатні, намагаючись скликати сесію вже нелегітимної Київради. Цікаво, що Олександр Попов заявляв, що без сесії Київради неможливо виділити кошти для бюджетників. При цьому ніщо не стало на заваді для розподілення 30 млн. грн. з міськбюджету на святкування 1025 річниці Хрещення Русі.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply