Понад 7500 ветеранів візьмуть участь у Марші Захисників України

Став відомим докладний розклад Маршу Захисників України, який відбудеться у Києві 24 серпня до Дня Незалежності України.

Про це повідомляє громадська ініціатива «Захисти Україну» на своїй сторінці у соціальній мережі. Повідомляється, що станом на 8 серпня свою участь підтвердило понад 7500 ветеранів з усієї України та кілька десятків тисяч цивільних. Також Оргкомітет отримав заявки на окремі колони майже всіх добровольчих формувань, волонтерських ініціатив та окремих ветеранських об’єднань чисельністю від 50 осіб.  Участь в Марші підтвердило Синодальне управління Військового Духівництва ПЦУ та капелани Протестантської Церкви. Оргкомітет опрацьовує питання міжконфесійної молитви з залученням усіх конфесій України.

Крім того, ветеранська спільнота з усієї України не тільки планує прибути до Києва, а і висловила бажання провести дублюючі Марші Захисників України в своїх містах. Станом на 7 серпня проведення маршу-побратиму підтверджено у Львові, Миколаєві, Сумах, Запоріжжі та Одесі.

ПЛАН ЗАХОДУ
Збір учасників з 8:00 до 9:00 у парку імені Т.Г.Шевченка.
Формування колони перед червоним корпусом університету імені Т.Г.Шевченка.
9:00, організованою ходою, колона вирушить по своєму маршруту.
9:30, колона зупиниться перед центральним універмагом України, щоб вирівняти свій стрій.
9:50 урочистий прохід в напрямку Майдану незалежності України.
10:20 марш прибуде до Майдану
10:50 виконання державного гімну та гімну Збройних Сил, групове фото та відео, патріотичні скандування.
12:00 молебень на Михайлівській площі біля «Стіни Пам’яті».

План було затверджено на засіданні Оргкомітету, не зважаючи на те, що від Офісу Президента так і не було отримано  жодних офіційних повідомлень про час та місце проведення державних заходів до Дня Незалежності.

«Підсумовуючи, ми спостерігаємо надпотужну консолідацію патріотичної спільноти, яка підтримує чітку мілітарну складову сучасної України й готова це демонструвати»,  – говориться на сторінці заходу.

Джерело: https://stolychno.news/kiyiv/u-marshi-zahysnykiv-ukrayiny-vizmut-uchast-ponad-7500-veteraniv/