Польський президент Дуда: “Тепер ясно, якою є дійсна мета російського вторгнення”

Президент Польщі Анджей Дуда в середу назвав президента росії путіна військовим злочинцем, заявивши, що жоден світовий лідер не повинен знову розмовляти з ним після численних випадків «різанини», вчинених російськими військами в Україні, включаючи насильство у місті Буча. Про це пише CNN.

За його словами, події в Бучі цілком “підпадають під визначення геноциду”.

«Ми чуємо про денацифікацію України, це марення, нісенітниця. Нахабна російська пропаганда шукає хибний привід, щоб влаштувати бійню і вбити людей. А те, що вбивають мирних жителів, найкраще показує, що справжня мета російського вторгнення полягає в тому, щоб знищити українську націю», – прокоментував Дуда CNN у Варшаві.

Польський лідер сказав, що з часів Другої світової війни світ не бачив таких жахливих кадрів, як з України, і вони перегукуються з «тією самою моделлю радянських злочинів».

Дуда наголосив, що військові злочини вчинялися Москвою не лише в Бучі, а й по всій Україні.

«Я сподіваюся, що ніхто в міжнародній спільноті після того, що ми бачимо в Україні, більше ніколи не розмовлятиме з путіним. Сподіваюся, ніхто не вважатиме його просто порядним та справедливим лідером чи політиком», – сказав він.

Джерело: Мind