Поліція не затримувала активістів, які зірвали збори так званої “Спілки православних журналістів”

Поліція не має інформації про затримання представників організацій С14, “Традиція і порядок” і “Сокіл”, які в четвер зірвали збори “Спілки православних журналістів”, а також демонтували і розбили інформаційний стенд біля каплиці поруч із фундаментом Десятинної церкви в Києві.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у відділі зв’язків із громадськістю поліції Києва, стосовно ситуації з “Спілкою православних журналістів” звернень до поліції не було, претензій ніхто не пред’являв.

На місці біля каплиці поряд з фундаментом Десятинної церкви працювала слідчо-оперативна група Шевченківського райуправління поліції.

“Інформації про затриманих немає”, – наголосили в поліції.

Як повідомлялося, представники організацій С14, “Традиція і порядок” і “Сокіл” зірвали збори “Спілки православних журналістів”, а також демонтували інформаційний стенд біля каплиці (приналежність Української православної церкви (Московського патріархату)) поруч із фундаментом Десятинної церкви в Києві.

На сторінці C14 у Facebook у четвер зазначено, що активісти цих організацій “завітали на сходку” “Спілки православних журналістів” і “зірвали сепаратистський шабаш” цієї спілки. “Знайдено багато цікавої літератури”, – додали в C14.

Пізніше з’явилася інформація про те, що активісти С14, “Традиція і порядок” та “Сокіл” прибули до каплиці біля розкопок Десятинної церкви. “Проводимо демонтаж”, – йдеться в повідомленні С14.

Ці повідомлення проілюстровані відповідними фотографіями та відеоматеріалами, з яких випливає, що активісти зірвали інформаційний стенд, віднесли його до сміттєвих контейнерів і розбили.

http://ua.interfax.com.ua/news/general/480040.html