Політологи зазначають, що програма кандидата в мери Києва Сергія Думчева є найбільш сильною і реалістичною

Політичні експерти вважають, що передвиборна програма багатьма кандидатами сприймається, як формальність. Вони часто повторюють одні й ті ж популістські гасла і, найчастіше, навіть без прив’язки до проблем мешканців конкретного регіону.

При цьому політологи зазначають, що, наприклад, найцікавіші передвиборні програми у Києві у чинного мера Києва Віталія Кличка та лідера партії «Рух за реформи» Сергія Думчева.

«На жаль, переважна більшість політичних партій, які представлені в Україні, не є ідеологічними, – зазначає політолог Микола Спірідонов. – Їх передвиборча програма часто є формальністю. Вони виступають відразу «за все хороше» і часто навіть без прив’язки до проблем конкретного регіону.

Винятків – одиниці, але вони все ж є. Наприклад, досить цікава передвиборча програма у чинного мера Києва Віталія Кличка. Він позначив ключові проблеми міста (наприклад, транспортні. – Ред.) І обіцяв їх вирішити. Правда, трохи абстрактно, без вказівки конкретних механізмів.

Досить цікава виборча програма у кандидата в мери Києва Сергія Думчева. Він пропонує радикально скоротити кількість чиновників і створити умови для розвитку бізнесу, вирішити проблему з наповненням столичного бюджету, прийняти Генеральний план Києва. Можливо, зі смисловим погляду, саме програма «Руху за реформи» є найбільш сильною. Через що рейтинг партії та її лідера зараз динамічно зростає, відзначають політичні експерти.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply