Поки підлеглі Авакова відстрілюють дітей, міністр посилює власну безпеку

За ремонт огорожі території Комплексу спеціальних об’єктів “Фортеця” МВС України (м. Київ вул. Вишгородська 85-А) заплатили 1 мільйон 365 тисяч 21 гривню.

Поки українці голосують за петицію, де вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, сам очільник відомства посилює заходи безпеки навколо себе.

За ремонт огорожі території Комплексу спеціальних об’єктів “Фортеця” МВС України (м. Київ вул. Вишгородська 85-А) заплатили 1 мільйон 365 тисяч 21 гривню. Про це дізнаємось із сайту державних закупівель ProZorro.

Нагадаємо, що саме за цим парканом (висотою щонайменше 4 метри) і живе пан Аваков, про що ми ми писали раніше.

Цікаво, що працівники “Фортеці” традиційно не проводили тендеру для пошуку виконавця цих робіт. А це ще раз підтверджує — чужих до помешкання Авакова не підпускають. Виконавця вибрали на власний розсуд. Угоду, підписану з ним, оприлюднили на офіційному сайті державних закупівель ProZorro.

Ремонтуватиме паркан Авакова ТОВ “Українські технології будівництва”. Фірма, у руки якій віддали майже півтора мільйони гривень, зареєстрована у Харкові.

До речі, відповідно до інформації оприлюдненої на ProZorro, виконати усі роботи виконавець має усього за два тижні.

Додамо, що у квітні минулого року цій же фірмі віддали без конкурсу 1 мільйон 488 тисяч 648 гривень. Стільки коштував тоді капітальний ремонт цього самого паркану. А у 2017 році на цей же паркан виділили 1 мільйон 489 тисяч гривень.

Не раз під ворота комплексу, де живе міністр, приїжджали активісти, котрі вимагають відставки пана Авакова. Проте ворота саме цього паркану, який утримується коштом платників податків, їм так і не відчинили.

Джерело: Оля Піліщук, “Ескпрес”