Подорож з дитиною: що брати із собою в дорогу?

Подорож з дитиною — це завжди складний і непередбачуваний квест. Щоб не переживати в поїздці хоча б з приводу того, що ваша дитина зголодніє чи буде їсти якусь гидоту в дорозі, рекомендуємо взяти з собою ситні, зручні і корисні снеки.

Звичайно, правило номер нуль тут полягає в тому, щоб для дитини не було сюрпризом те, чим ви збираєтеся його годувати, у дорозі. Найкраща стратегія в цьому випадку — провести ревізію улюблених продуктів вашого чада і виділити з них ті, які по-перше, можна легко взяти з собою і не переживати з приводу правил зберігання і утилізації, а по-друге, які будуть все-таки більш-менш корисними.

Сухі сніданки
Якщо ваша дитина звикла снідати кукурудзяними пластівцями, фігурними зірочками або шоколадними подушечками, то, напевно, йому доведеться до душі ідея їсти їх як сухі снеки. До того ж, клітковина, що міститься в готових сніданках, дуже корисна і допомагає надовго приглушити почуття голоду. Якщо ви все ж сильно переживаєте за те, що дитина буде їсти щось солодке в сухом’ятку, купіть або попросіть у стюардеси пакетований сік і залийте ним пластівці.

Ягоди
Звичайно, від тендітної полуниці і розсипчастою малини в умовах подорожі доведеться відмовитися. А ось щільні ягоди начебто чорниці, смородини, агрусу або винограду без кісточок дуже добре перенесуть поїздку і не перетворять руки малюка і весь навколишній простір у суцільне ягідне пюре.

Вода
Якщо вас чекає тривала поїздка, велика пересадка або довгий переліт, то краще заздалегідь подбати про воду для дитини. Ваш вірний супутник у подорожі — це бутильована вода, причому, тут є цікавий літаковий лайфхак: за правилами провезення ручної поклажі, ви можете взяти з собою тільки ємності до 100 мл і в цілому не більше 1 літра рідини.

Найменший обсяг пляшки з мінеральною водою — 330 мл, тому якщо ви спробуєте взяти з собою звичайну воду, вас напевно змусять її викласти. Але якщо ви купили спеціальну дитячу бутильовану воду, то на огляді зможете з упевненістю заявити, що це дитяче харчування, і працівники аеропорту не вправі будуть це заперечувати.

Пюре в баночках
До речі, про пюре. Навіть якщо ваш малюк вже давно виріс з того віку, щоб їсти дитячі консервовані пюре з фруктів і овочів, дальній переліт може нагадати вам обом, як же ви його любили. Але якщо овочеве пюре для більш-менш підрослогї дитини (втім, як і для дорослого) — вельми сумнівне задоволення, то фруктово-ягідні пюре зазвичай йдуть на ура практично в будь-якому віці. До речі, якщо ви турбуєтеся про те, що баночки з пюре можуть попросити викласти на огляд, то переживати не варто — зазвичай до дитячого харчування навіть в скляних баночках на огляді ставляться з розумінням.

Сухофрукти
Ваше чадо вже з упевненістю користується власними зубами? Тоді сухофрукти в поїздці — просто те, що доктор прописав. Вони смачні, зручні і досить калорійні для того, щоб не годувати дитину де попало неперевіреною їжею. Краще зупинитися на «безвідходних» сухофруктах — тобто фініки краще залишити до кращих часів через метушню з кісточками. Для маленьких дітей особливо корисними будуть курага і сушені яблука.

За матеріалами: womanhit.ru

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply