Північний потік-2: сенатори США поставили жорсткий ультиматум Німеччині

Американські сенатори в ультимативній формі зажадали від німецького порту Мукран припинити співпрацю в рамках проекту Північний потік-2, інакше компанія не уникне колосальних фінансових проблем.

Про це йдеться в листі американських сенаторів Теда Круза, Томі Котона і Рона Джонсона, повідомляє німецьке видання Handelsblatt.

У листі, направленому керівництву порту Мукран у місті Засниц йдеться про те, що подальша підтримка будівництва російського газопроводу Північний потік-2 призведе до того, що компанія буде змушена фактично боротися за фінансове виживання.

“Якщо ви продовжите надавати товари, послуги і підтримку для проекту” Північний потік-2″, ви зруйнуєте майбутнє фінансове виживання своєї компанії”, – підкреслюється у повідомленні.

Відомо, що порт Мукран виступає в якості логістичної бази для остаточного завершення процесу будівництва російського газопроводу Північний потік-2.

Нагадаємо, Конгрес США включив санкції проти газопроводів Північний потік-2 і Турецький потік до плану американського оборонного бюджету на наступний фінансовий рік, який стартує вже з 1 жовтня.

Джерело: https://glavred.info/ua/politics/pivnichniy-potik-2-novini-ssha-prigrozili-nimechchini-zhorstkimi-sankciyami-ostanni-novini-10193264.html