Після свят: 12 сміттєвозів склобою

У столиці у святкові дні з 31 грудня до 12 січня зібрали у спеціальні контейнери та вивезли на переробку близько 250 кубометрів склобою або 250 тонн. Це на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Тобто в Києві, за рахунок збільшення кількості контейнерів та постійної роботи з мешканцями, зростає кількість відсортованих відходів, які поїхали на переробку, а не завезені на захоронення на полігоні, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У столиці встановлено майже 4 тисячі різного типу контейнерів для роздільного збору відходів – для сухої фракції, окремо для скла, паперу, пластику, для небезпечних і медичних відходів тощо.

«За останні 12 днів зібрали та вивезли на переробку майже 250 кубометрів склобою, це приблизно як 12 сміттєвозів. Динаміка порівняно з минулим роком дуже непогана, на 32% більше. Тобто навіть у свята кияни відповідально ставились до сортування і відносили скляну тару в потрібні контейнери», – зазначив Пантелеєв.

Зазначається, що комунальне підприємство «Київкомунсервіс» працює за договором із переробним підприємством у Гостомелі, тому мешканці можуть бути впевнені, що відсортоване скло точно не поїде на полігони.

Ми рідко дивимося на свята через призму сміття, бо це неприємно і псує святковий настрій. Втім, саме в цей період смітимо найбільше. Гори відходів, які вже не поміщаються до сміттєвих контейнерів і сміттєвози, які щокілька хвилин везуть сміття за межі Києва і складують його у землю, захаращуючи і без того завалені сміттям гектари земель.

Джерело: “Великий Київ”