Під Києвом відсвяткують Івана Купала за стародавніми традиціями

6 і 7 липня у Древньому Києві («Парк Київська Русь») пройде грандіозне святкування Івана Купала за давньослов’янськими традиціями, із захоплюючими середньовічними забавами, кінними шоу і катанням на конях, смачними стравами з багаття, екстремальними розвагами та відпочинком біля Лісового озера.

Древній Київ запрошує всіх із розмахом та веселощами відзначити свято Івана Купала у справжньому, живому середньовічному місті. Тут на території понад 25 га, на основі знань сучасної науки, відтворюється столиця великої держави Київська Русь – Древній Київ X століття. А також відтворюється атмосфера і дух цієї славної епохи.

– Вечірня програма буде запальною, у прямому сенсі слова. З настанням сутінків у Стародавньому Києві запалять багаття. Кажуть, що купальське вогнище очищає від негараздів та хвороб. Тому варто скористатися можливістю спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття – по одному чи в парі, за бажання вийти заміж або знайти любов. Кульмінацією вогняної феєрії стане спалювання опудала Купали. З цієї великою солом’яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття подарують небувалий заряд позитиву, зазначають організатори.

У суботу ввечері на гостей чекатиме фаєр-шоу, а пізно вночі – середньовічна дискотека на містичному Лісовому озері.

І, як завжди, у Древньому Києві можна покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука та викарбувати монету. У Княжій костюмерній можна перевдягнутися у костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/na-kyivshchyni-vidsvyatkuyut-ivana-kupala-za-starodavnimy-tradytsiyamy