Передача частини національного природного парку під забудову визнана незаконною

/ Фото: Анатолiй Бойко, “Сегодня”

Верховний Суд України в середу, 14 серпня, підтвердив недійсність договору оренди земельної ділянки площею 2,7 га, за яким на землях національного природного парку “Голосіївський” комерційній структурі було дозволено будівництво офісних комплексів з готелями, закладами громадського харчування, приміщеннями торговельно-розважального призначення і паркінгами. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

“В суді прокурором доведено, що оспорюваний договір укладено Київською міською радою з порушенням норм земельного та природоохоронного законодавства, а забудова земельної ділянки негативно вплине на стан природоохоронних комплексів і унеможливить їх використання за цільовим призначенням”, – йдеться у повідомленні.

Верховний Суд погодився з доводами прокуратури і підтвердив недійсність договору оренди, яка була встановлена судом апеляційної інстанції.

Джерело: https://ukr.segodnya.ua/kiev/kother/verhovnyy-sud-priznal-nezakonnoy-peredachu-zastroyshchiku-uchastka-v-goloseevskom-parke-1316706.html