Пентагон офіційно опублікував відео контактів з НЛО

Міністерство оборони США опублікував три коротких відео з “неідентифікованими повітряними явищами”. Ці ролики раніше оприлюднила приватна компанія.

Як пише CNN, на кадрах, які показав Пентагон, видно швидкий рух НЛО. Невідомі об’єкти зняті інфрачервоними камерами. Два відео містять запис реакції американських військових, яких дивує надзвичайна швидкість НЛО. Один з голосів припускає, що це може бути безпілотник.

ВМС США ще у вересні минулого року визнали, що ролики з невідомими об’єктами справжні. Але лише зараз американські військові вирішили опублікувати ці матеріали офіційно “з метою усунути будь-які помилкові міркування у суспільства про те, чи справжні ці відео і чи є щось більше на цих відео”. Таке пояснення озвучила прес-секретар Пентагону С’ю Гоф.

“Після ретельного розгляду Департамент оборони вирішив, що авторизована публікація цих незасекречених відео не розкриває жодних чутливих можливостей чи систем”, – сказала вона.

Вона також додала, що публікація кадрів з НЛО не створює проблем для подальших розслідувань вторгнення у військовий повітряний простір США “неідентифікованими повітряними феноменами”. У ВМС тепер є формальні інструкції, як пілотам потрібно повідомляти про подібні контакти з НЛО.

Відео ВМС були вперше опубліковані в період з грудня 2017 до березня 2018 років. Їх оприлюднила компанія To The Stars Academy of Arts & Sciences, заснована колишнім музикантом панк-гурту Blink-182 Томом ДеЛонгом. Компанія стверджує, що займається вивченням інформації про неідентифіковані явища в небі. В 2017 році один з пілотів, який в 2004 році бачив щось подібне, розповів CNN, що об’єкт рухався дуже незрозумілим чином.

http://

“Як тільки я до нього наблизився… воно почало різко пришвидшуватися, рухаючись на південь, і зникло менш ніж за дві секунди”, – сказав пілот ВМС США у відставці Девід Фравор.

“Це було надзвичайно різко, мов м’ячик для настільного тенісу, який відскочив від стіни”, – пояснив він.

Пентагон раніше вивчав записи повітряних контактів з невідомими об’єктами в рамках засекреченої програми, яку запустили з ініціативи колишнього сенатора від штату Невада Гаррі Рейда. Програма існувала з 2007 до 2012 року, після чого була закрита. В Пентагоні пояснили, що на той час були більш пріоритетні завдання, які вимагали фінансування.

Разом з тим, колишній керівник таємної програми з вивчення НЛО Луїс Елізондо сказав CNN в 2017 році, що особисто бачить “багато переконливих доказів, що ми не самі у Всесвіті”.

“Ці повітряні судна – ми їх так називаємо – демонструють якості, яких наразі немає ані в розпорядженні США, ані будь-якої іншої країни”, – сказав Елізондо, додавши, що подав у відставку в 2017 році через небажання Департаменту оборони розсекретити програму з вивчення НЛО, а також відмову фінансувати її.

Колишній сенатор Гаррі Рейд написав у Twitter, що його “радує” рішення Пентагону нарешті опублікувати відео. Але, за його словами, це лише “вершина айсбергу всіх досліджень і доступних матеріалів. США потрібно серйозно і з наукової точки зору розглянути це, а також вивчити потенційні наслідки для національної безпеки”.

Джерело: https://www.unian.ua/world/video-z-nlo-pentagon-oficiyno-pokazav-kontakti-viyskovih-ssha-z-nlo-novini-svitu-10975601.html