Павуки у банці. Голова ГРУ не пережив таємної зустрічі з Путіним

З’явилися нові подробиці щодо несподіваної смерті начальника Головного розвідуправління Генштабу РФ (відомого як ГРУ) Ігоря Коробова

Раніше ЗМІ повідомили про те, що 21 листопада начальник російської військової розвідки помер «після тривалої хвороби». Однак, пізніше з’явилися і інші подробиці останніх місяців життя високопоставленого офіцера.

Зокрема, журналіст Сергій Канів розповів, що на тлі скандалу з отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та пов’язаних з ним звинувачень на адресу співробітників ГРУ у вересні цього року Коробова «викликали на килим» до президента РФ Володимира Путіна, після чого йому стало зле.

«Не виключено, що до кінця року Коробова знімуть з посади, а на його місце поставлять генерала Сергія Гізунова, який народився у Ленінграді», – повідомляв Канів в своєму матеріалі, випущеному ще до смерті офіцера.

Крім того, наголошується, що Коробов не перший начальник ГРУ, який помер при загадкових обставинах за останні кілька років. Зокрема, в січні 2016 року стало відомо про смерть попереднього глави розвідувального відомства Ігоря Сергуня. За офіційною версією, він помер в будинку відпочинку ФСБ «Москвич» в Підмосков’ї після раптового серцевого нападу.

«Якщо повідомлення про те, що він помер в Лівані, вірне, то виникають питання про те, що Сергун робив в країні, яка є гарячою точкою роботи всіх світових розвідслужб, і чому Кремль приховує, що він помер за кордоном», – зазначали експерти .

Пізніше цю версію підтвердили ліванські ЗМІ, які повідомили, що Сергун дійсно загинув в їх країні під час проведення «непростої секретної операції».

Варто відзначити, що це не єдині загадкові смерті високопоставлених російських розвідників за останні роки. Так, в 1992 році заступник начальника ГРУ загинув в автокатастрофі; в 1993 році в схожій аварії загинув начальник військової контррозвідки Тихоокеанського флоту; в 1996 році одного з начальників ГРУ збив на смерть автомобіль; в 1997 році з вікна своєї квартири викинувся генерал-майор ГРУ; в 1999 році заступник начальника ГРУ розбився в ДТП; у 2009 році заступник начальника ГРУ Юрій Іванов поїхав у відрядження до Сирії, після чого його знайшли мертвим на березі моря в турецькому селі. Колишній глава резидентури СВР в Америці Сергій Третьяков, який перейшов на бік США, помер в 2012 році, вдавившись шматком м’яса в ресторані

https://politeka.net/ua/news/world/803853-glava-gru-ne-perezhil-tajnoj-vstrechi-s-putinym-on-okazalsja-ne-pervym-raskryta-serija-tragicheskih-sluchajnostej-v-razvedke-rf/