Пасажири київського метро купили майже 6 млн поїздок за день до подорожчання

Пасажири київського метрополітену 13 липня, за день до подорожчання вартості проїзду з 5 до 8 грн, придбали 5971525 поїздок. Про це повідомила прес-служба комунального підприємства у соціальній мережі.

«Минулої п’ятниці наші пасажири поповнили свої картки метро на 5971525 поїздок. З них 4568800 – за тарифом 4,5 грн», – йдеться в повідомленні.

У метрополітені нагадали, що обміняти старі жетони найвигідніше до кінця липня в сервісних центрах. Тепер при поповненні картки метро на 50 поїздок вартість кожної становитиме 6,5 грн.

Зазначимо, що з 14 липня вартість проїзду в громадському транспорті Києва (метро, тролейбуси автобуси, трамваї, фунікулер і міська електричка) зросла до 8 грн.

Придбані до підвищення вартості проїзду квитки залишаться чинними, як і пластикові безконтактні карти. З 1 вересня раніше придбані жетони і разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Раніше столична влада мотивувала подвійне подорожчання проїзду необхідністю підвищувати зарплати працівникам, а також вищими витратами на утримання транспортної інфраструктури Києва.

https://zaxid.net/pasazhiri_kiyivskogo_metro_kupili_mayzhe_6_mln_poyizdok_za_den_do_podorozhchannya_n1461716