Партія Регіонів саботувала засідання «групи Тимошенко»

Робоча група, створена заради прийняття законів стосовно лікування Тимошенко, не розглянувши всіх питань щодо законопроекту, просто зупинила свою роботу.

Ініціатором зриву виступив голова робочої групи регіонал Геннадій Васильєв. Опозиційні депутати були категорично проти і наполягали на продовженні роботи.

Але представники провладної Партії регіонів заявили, що сьогодні відбудеться засідання комітету із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, яке анонсувалося раніше, і воно для них є важливішим.

Варто зазначити, що при цьому балагані були присутні члени місії Європарламенту Александр Квасьнєвський та Пет Кокс, які слідкували за роботою групи.

Опозиціонери зауважили, що роботу слід продовжити у зв’язку і з візитом високих гостей, від яких напряму залежить доля євроінтеграції. Однак така аргументація регіоналами сприйнята не була.

Уже при виході з зали, де відбувалися засідання робочої групи, розчарований Квасьневський, на запитання журналістів, чи розуміє він, що жодної необхідності зупиняти роботу не було, відповів: «Я все побачив».

На питання, чи вірить він у те, що необхідні євроінтеграційні закони приймуть цього тижня, він висловив надію, що це відбудеться.

«Я на це дуже сподіваюсь. Але хотів би побачити просування в цьому питанні», – заявив європосланець.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply