Парламентська асамблея ОБСЄ: “Вивести війська з України і повернути Крим”

Загальний комітет із політичних питань та безпеки Парламентської Асамблеї ОБСЄ схвалив резолюцію із закликом забезпечити деокупацію Криму та вивести збройні сили РФ з України.

Резолюцію “Сприяння стійкому розвитку в інтересах зміцнення безпеки: роль парламентів” було ухвалено 6 липня, повідомляє “Укрінформ“.

Парламентська Асамблея ОБСЄ закликає припинити військові дії на Сході України, здійснити повне виведення великокаліберного озброєння всіма сторонами, негайно покласти край застосуванню протипіхотних мін та збільшити внесок у зусилля з розмінування, забезпечити деокупацію АР Крим та Севастополя, виведення російських збройних сил з української території та всеосяжне врегулювання конфлікту на основі Мінських домовленостей.

Напередодні Росія просила ОБСЄ прибрати слова про деокупацію Криму,проте Комітет з політичних питань та безпеки Парламентської асамблеї ОБСЄ відхилив її.

Джерело: https://vgolos.com.ua/news/vyvesty-vijska-z-ukrayiny-i-povernuty-krym-komitet-pa-obsye-zvernuvsya-do-rf-iz-zaklykom_1014771.html