Папа Римський Франциск зустрівся з двома українками, дружинами бійців полку “Азов”

Папа Римський Франциск у середу, 11 травня, у Римі провів зустріч з двома дружинами українських захисників, які нині знаходяться в оточенні на заводі «Азовсталь» у Маріуполі.

Про це повідомляє ANSA, на яку посилається Укрінформ.

Дружини Катаріна та Юлія нещодавно написали понтифіку про своїх чоловіків і отримали несподіване запрошення на зустріч.

«Чоловік написав мені день тому, що навіть вода у техніці закінчується, і попросив пошукати статтю про те, як прожити без води якнайдовше. Боюся втратити, звичайно, але ще й злюся, тому що нічого не можу зробити. Це жахливо, те, що відбувається на «Азовсталі», схоже на реаліті-шоу і нам ніхто не допомагає, тому ми сподіваємось на Папу – він наша остання надія», – зазначається у листі.

Папа Римський прийняв дружин українських бійців, які нині перебувають на «Азовсталі», наприкінці своєї щотижневої загальної аудієнції у середу.

«Святий отче, наші чоловіки зараз перебувають на території „Азовсталі“ у Маріуполі. Вони не мають ні їжі, ні води. Багато поранених, багато загиблих», – звернулася до Папи Римського одна з українок. Потім друга жінка продовжила:
«Ви наша остання надія. Ми сподіваємося, що вам вдасться врятувати їхнє життя. Будь ласка, не дайте їм померти».
Папа римський відповів, що молитиметься за їхніх чоловіків.
Дружини бійців вручили йому фотографії з «Азовсталі» та звернення, в якому йдеться, що чоловіки готові скласти зброю у третій країні у разі евакуації (процедура екстракції). Також вони зазначили, що їхнім чоловікам не можна здаватися в полон, оскільки їх катуватимуть та уб’ють.
Джерело: Мind