Оселі киян, де температура нижче +18 градусів, обстежуватимуть спеціальні комісії

Помешкання киян, в яких температура буде нижчою за +18 градусів, обстежуватимуть спеціальні комісії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам після наради щодо забезпечення киян якісними житлово-комунальними послугами, повідомляє прес-служба мера.

– У сфері ЖКГ столиці створять спеціальні комісії, які перевірятимуть приміщення, де температура нижча за +18 градусів і з’ясовуватимуть причини цього, – зазначив Віталій Кличко.
Мер Києва відзначив, що за кожною територією (дільницею обслуговування) мають бути закріплені як представник житлової організації, так і теплопостачального підприємства.
– Контроль за якістю наданих послуг – це пріоритет в нашій роботі. Кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо вони таких послуг не отримали чи отримали в неповному обсязі, – наголосив Віталій Кличко.
Ознайомитися з інформацією щодо  аварій та перебоїв у наданні комунальних послуг за тією чи іншою адресою можна на інтернет-сторінці www.1557.kiev.ua . Зокрема, на цій сторінці можна зареєструвати звернення щодо повної або часткової відсутності центрального опалення у помешканні. Зареєстровані звернення передаватимуться на відповідні підрозділи для подальшого усунення недоліків.
Нагадаємо, Кличко наполягає, що кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо комунальні послуги не надані або надані не в повному обсязі.
Вечірній Київ