Оприлюднено програму відзначення новорічних свят

У столиці затвердили програму проведення загальноміських новорічних та різдвяних заходів. Заплановані міроприємства відбуватимуться у столиці протягом грудня 2013-го та січня 2014-го років.

Свято Нового Року на Майдані Незалежності розпочнеться 31 грудня о 19.00 і триватиме аж до 02.00 1 січня 2014 року.

Безпосередньо новорічні святкування стартують у Києві 14 грудня. Тоді на Хрещатику відбудеться загальноміська акція «Не забудь привітати». 19 грудня на Майдані Незалежності відбудеться урочисте засвічення головної ялинки України. У День святого Миколая діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей відвідають Київський національний академічний театр оперети та отримають подарунки.

Протягом 21 грудня в Колонній залі КМДА триватимуть святкові вистави для дітей з функціональними обмеженнями, дітей-сиріт та юних киян, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів та дитячих будинків Києва.

22 грудня відбудеться оригінальна, як для зимової пори, розважально-спортивна акція «Новорічний пробіг». Стартуватиме святковий маршрут з Майдану Незалежності і пролягатиме через Хрещатик, Бессарабську площу, вулицю Червоноармійську, площу Льва Толстого та у зворотному напрямку.

7 січня для кияни та гостей міста влаштують традиційні святкування Різдва на Хрещатику.

10 та 11 січня 2014 року на Легкоатлетичному манежі Республіканського вищого училища фізичної культури відбудуться ХVІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти».

19 січня столиця відзначатиме Свято Водохреща. Святкові заходи з нагоди Хрещення Господнього відбудуться на Оболонській набережній біля Свято-Покровського собору та Гідропарку.

Крім того, в Києві відбудеться традиційний парад Дідів Морозів-волонтерів.

Також матиме місце святкове тематичне оформлення вулиць і площ усіх районів столиці.

12 листопада на Майдані Незалежності вже розпочали встановлення головної новорічної ялинки країни.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply