Опозиція вимагає ідентифікації кожного правоохоронця

 

Опозиційні народні депутати зареєстрували новий законопроект, яким пропонується запровадити обов’язкове носіння жетонів міліціонерами, що у свою чергу дозволить ідентифікувати їх особистості.

Авторами законопроекту єопозиційні депутати: Леся Оробець, Геннадій Москаль, Ростислав Павленко, Андрій Парубій, Віктор Чумак та Михайло Головко.

Внесений законопроект пропонує введення персональних нагрудних знаків, що повинні розміщуватися на формі кожного співробітника органів внутрішніх справ, як рядового, так і керівного складу та надавати можливість безпосередньо ідентифікувати особу.

Також пропонується встановити адміністративну відповідальність за відсутність нагрудного знака, його штучного пошкодження, приховування жетону або перешкоджання ідентифікації особи міліціянта в будь-який інший спосіб.

Окремо запропоновано встановити посилену адміністративну відповідальність за використання масок або інших предметів, що приховують обличчя при проведенні зборів, мітингів, вуличної ходи, демонстрацій та інших мирних зібрань.

Але при цьому запропонована норма не буде заважати чи перешкоджати використанню працівниками органів внутрішніх справ захисних шоломів з прозорим незатонованим забралом.

Цей законопроект підготовлений з метою припинення і використання спеціальних підрозділів міліції для обмеження або припинення мирних зібрань, чи використання з цією метою внутрішніх військ. Цей закон має припинити порушення прав та законних інтересів учасників мирних зібрань.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply