Опалювальний сезон у столиці знов під загрозою

Борги 14 тепловиробників Києва ставлять під загрозу теплопостачання мешканців деяких будинків Києва в опалювальному сезоні. Про це повідомила пресслужба «Нафтогазу України» на офіційному сайті компанії.

«Зокрема йдеться про компанії «Акважитлосервіс», «Сучасні муніципальні технології», «Вертон Технолоджі», «Елізіум ЖЕО», «Енерго Сервіс Груп», «Еско-Експерт», «Ефективні енергетичні системи», «Житлокомфорт», «Житло-Сервіс», «Сент Софія Проперті Менеджмент», «Щорса, 32 ЖЕП», підприємство «Групова котельня МВС України», ОСББ «Перемога 131-А» та «Юрківська 28», – говориться в повідомленні.

Також в «Нафтогазі» уточнили, що рівень розрахунків з компанією вказаних тепловиробників – нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

«Водночас, переважна більшість столичних тепловиробників – а саме, 91 компанія та об’єднання, включно з найбільшим столичним виробником тепла Київтеплоенерго, сумлінно розраховуються за отриманий газ».

«Нафтогаз» закликав міську владу Києва взяти під контроль діяльність підприємств та об’єднань–боржників, щоб опалювальний сезон в столиці розпочався вчасно.

Джерело: https://stolychno.news/economy/u-kyyevi-zhyteli-kilkoh-rajoniv-mozhut-vzymku-zalyshytysya-bez-tepla/