Омбудсмен знову заявляє про зрив домовленостей щодо відвідин бранців

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявляє, що вона все ще не може потрапити до українських політв’язнів у Росії.

“Знову нічого не відбулося. Я змушена констатувати, що Тетяна Москалькова не приймає рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Український омбудсмен розповідає: за попередніми домовленостями, вчора, 18-го червня, вона мала б відвідати Олега Сенцова, а Москалькова Кирила Вишинського, Максима Одинцова та Олександра Баранова. Після повернення омбудсмена РФ в Москву, вони мали б планувати спільне відвідування Романа Сущенка.

За словами Денісової, її знову запросили на переговори. “Я їду, але…”, – написала вона.

Нагадаємо: напередодні, 17 червня, Денісову не пустили до політв’язня Миколи Карпюка, якого тримають у російській в’язниці у місті Володимир. А 16 червня омбудсмену не вдалося відвідати українського політв’язня Олега Сенцова. Керівництво колонії, де тримають українця, не дало дозволу на візит.

Як раніше повідомляв “Український інтерес”, уповноважені з прав людини Росії та України розраховують відвідати по 34 ув’язнених на територіях обох країн. Людмила Денісова заявила, що збирається відвідати у російських тюрмах усіх українців-політв’язнів, які оголосили голодування.

Європарламент вимагає, щоб російська влада негайно та без жодних умов відпустила Олега Сенцова й усіх інших бранців Кремля.

https://uain.press/politics/ombudsmen-znovu-zayavlyaye-pro-zryv-domovlenostej-shhodo-vidvidyn-brantsiv-853407