Окупанти захворіли…

Одним з об’єктів, який захопили російські загарбники в Україні. стала Чорнобильська АЕС та Зона відчуження. Однак окупанти не знають правила поведінки там, через що піддали небезпеці своє життя. І тепер розплачуються за це.

У Білорусі є телеграм-канал, який відслідковує пересування військових та їх техніки територією країни, у тому числі й російських – “Беларускі Гаюн”.

Саме він зафіксував, як в Гомелі до Республіканського науково-практичного центру радіаційної медицини та екології людини приїхали автобуси – 7 медичних ПАЗів. Всередині були люди. Цілком ймовірно, що це російські солдати, яких привезли із Зони відчуження. У цей центр на регулярній основі привозять російських солдатів.

З моменту захоплення Чорнобильської АЕС було побоювання, що російські окупанти можуть спричинити екологічну катастрофу. Адже була інформація, що вони риють окопи в “Рудому лісі” – найбільш забрудненій радіацією частині Чорнобильської зони.

Окрім того, важка техніка підняла чималу кількість пилюки, в якій можуть бути залишки радіації. Тож російські окупанти опинилися під загрозою опромінення.

Джерело: 24 канал