ОХМАТДИТ отримав сучасну апаратуру для немовлят

Фото: Facebook/Ранні пташки

Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» і ГО «Дитячі обійми» передали відділенню інтенсивної терапії новонароджених лікарні ОХМАТДИТ нове сучасне обладнання. Про це повідомляється на сторінці асоціації в Facebook.

«Понеділок потрібно починати з чудових новин! Наприклад, з передачі спеціалізованого обладнання, що дозволяє рятувати та виходжувати передчасно народжених немовлят!», – говориться в повідомленні.

Гроші на придбання апаратури – відкритої реанімаційної системи для обігріву та фототерапії новонароджених, лабораторної центрифуги для клінічної діагностики та проведення досліджень, водяної бані для нагріву і термостатування – зібрали на Пікніку заради життя.

«Це стало можливим виключно завдяки вашій підтримці! Адже всі, хто завітав на «Пікнік заради життя», долучилися до нашої благодійної мети – збору коштів для придбання обладнання, що рятує життя «ранніх пташок», – написали організатори заходу.

Щоб підтримати сім’ї ранніх пташок, можна зробити благодійний внесок на рахунок Асоціації за прямим посиланням на картку Приватбанк Асоціації або за реквізитами:

Пряме посилання на внесок за допомогою LiqPay http://bit.ly/2xTFzvW (суму обираєте ви самі)

картка Асоціації 5169330509446651

за реквізитами ГО «Українська асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки»

ЄДРПОУ 40587505

р/р 26000052653282 в ПАТ «ПриватБанк» м. Київ

МФО 320649

Ознака неприбуткової установи 0032

Призначення платежу: благодійний внесок

Джерело: https://stolychno.news/health-and-sport/ohmatdyt-otrymav-novu-suchasnu-aparaturu-dlya-nemovlyat/