Один із найвідоміших трубачів Європи виступить у Києві з Президентським оркестром

12 листопада у київській філармонії відбудеться унікальний концерт – Томас Ганш, один із найвідоміших трубачів Європи, разом із Національним президентським оркестром, зіграє українцям класику і джаз, твори сучасних австрійських композиторів, а також вперше виконає свій авторський твір, написаний спеціально для цього концерту.

– Рух до Європи – це не тільки економіка, соціальна сфера, але це також і культурний розвиток. Проєкт «Видатні постаті і Національний президентський оркестр» – це власне проєкт, який відкриває нас Європі та світу,  розповів диригент Національного президентського оркестру Максим Гусак Ідея всього проєкту, а саме концерт «Томас Ганш і Національний президентський оркестр», відкриває цей новий напрямок нашого творчого життя – популяризація української виконавської школи, взагалі бренду українського музичного мистецтва. Концерт є нашим прем’єрним і презентаційним, наше ставлення особливе до цієї події ще й тому, що символічно ми відкриваємо нову сторінку творчості у співпраці з колискою академічної музики Австрією, В Україні люблять колектив «Mnozil Brass», лідером якого є Томас, тож ми сподіваємося це буде гарний початок великого і довгого шляху.
Томас Ганш – це харизматичний, неординарний трубач-віртуоз. За його словами, для нього в музиці немає поділу на стилі і жанри, є лише музика або добра або погана. Таке кредо мені імпонує. А стосовно його авторської музики, то один з творів ми будемо виконувати на нашому концерті. Наша програма – це синтез двох мистецьких світів – класики та джазу. В концерті прозвучать один із найулюбленіших і найпопулярніших концертів для труби з оркестром О. Арутюняна, транскрипція для труби Каватіни Фігаро з опери «Сивільський цирульник» Дж. Россіні, серед джазових композицій – це сучасний твір Томаса Досса «Яскравий Відень». До речі, більша частина програми є прем‘єрною в Україні.

Концерт відбудеться у рамках Двостороннього року культури Австрія-Україна 2019 за сприяння Австрійського культурного форуму при Посольстві Республіки Австрія в Україні.

Коли: 12 листопада о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитків: 70 – 350 грн.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/avstriys-kyy-virtuoz-vystupyt-u-kyyevi-z-prezydent-s-kym-orkestrom