Німецька компанія створила мотоцикл для їзди на Місяці

Німецька компанія Hookie розробила перший прототип місячного мотоциклу Tardigrade  , який легший за традиційний місячний багі на 70 кг, пише видання Interesting Engineering.

Hookie розробила прототип космічного мотоцикла для пересування на Місяці. Він важитиме 140 кг, тоді як місячний багі NASA важить 210 кг.

«Для місячного багі потрібно майже стільки ж простору, як для трьох-чотирьох Tardigrade», — говорить один із власників компанії Ніко Мюллер.

Реальний прототип Tardigrade створений за дизайном художника Андрія Фабишевського. Електробайк має 10 мм алюмінієву раму та осі з надлегкого металу. Рама обгорнута екзоскелетом із трубок, а кевларове покриття захищає трансмісію від космічної радіації, незначних ударів та холоду.

Дві безповітряні шини складені з поліуретанових модулів, надрукованих на 3D-принтері. Їхній розмір — 61х18 см. Шини розроблені так, що при пошкодженні можна легко замінити окремі її деталі.

Наразі Hookie немає договору з жодною космічною компанією на постачання електромотоциклів, але тривають перемови з NASA, яке якраз планує ще одну висадку на Місяць.

Джерело: Vector