Німеччина – про “різдвяне перемир’я” від Росії: “Мир буде, коли Путін забере своїх солдатів”

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відреагувала на “різдвяне перемир’я” від Росії. Вона наголосила, що якби Путін справді хотів миру, то б забрав своїх окупантів з території України.

Про це вона написала у Twitter.

“Якби Путін хотів миру, він би забрав своїх солдат додому, і війна б закінчилася. Але, очевидно, він хоче продовжити війну після невеликої перерви. Так зване припинення вогню не принесе ні свободи, ні безпеки людям, які живуть у щоденному страху під російською окупацією. Тому ми продовжуватимемо підтримувати українців – щоб вони знову жили в мирі та самовизначенні”, – наголосила німецька міністерка.

Напередодні російський патріарх Кирило, який підтримує масові вбивства українців, заявив про необхідність тимчасового миру в Україні, мовляв “хай вірні сходять до церкви напередодні Різдва”. Це підтримав кремлівський диктатор Путін. Після чого міністр оборони держави-окупантки Шойгу заявив про нібито “36-годинний режим припинення вогню в Україні”.

Секретар РНЬО Олексій Данілов на це відповів, що росіяни ні про що не домовлялись з Україною та зазначив, що в Кремлі не мають нічого спільного з Різдвом.

Зазначимо, що за день до Великодня 2022 року Росія ракетами обстріляла житловий будинок в Одесі, де вбила щонайменше 8 людей. Тоді Україна пропонувала окупантам встановити тимчасове перемир’я, але у Кремлі це відкинули.

Джерело: ТСН