“НЕЙМОВІРНИЙ ХАЛК”: ДО ЗЕМЛІ НАБЛИЖАЄТЬСЯ КОМЕТА, ДІАМЕТРОМ В РАЗИ БІЛЬШИМ ЗА ЮПІТЕР

16 серпня, до Землі наблизиться комета C/2017 S3 PANSTARRS, яку астрономи побачили 2 липня і яка з часом почала збільшувати яскравість світіння. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на cikavosti.com.

Зазначається, що комета має діаметр в рази більший за Юпітер і оточена газовою хмарою. Проте є одна особливість – відсутність хвоста, а газоподібна речовина знаходиться в хмарі яка оточує ядро. Науковці дали назву цій кометі – Неймовірний Халк, так як вона має світіння зеленого кольору.

Спостерігавши об’єкт у свій телескоп, астроном Майкл Ягер, повідомляє, що комета має діаметр 260000 км, що майже в два рази більше Юпітера.

“Ці неймовірні розміри роблять цей об’єкт відносно легкою мішенню для домашніх телескопів”, – говорить він.

В свою чергу західні уфологи мають застереження відносно цієї комети. Тайлер Глокнер має сумніви, що це комета, так як в неї немає хвоста, а в центрі знаходяться два об’єкти. Уфологи зазначають, що це можливо міфічна планета Нібіру.

Міфічною її вважали раніше, так як ця планета існувала лише у міфах та легендах стародавніх народів. Проте нещодавно декілька науковців зазначили, що в Сонячній системі існує ще одна невідома раніше планета, яка подорожує по дуже витягнутій орбіті і наближається до Землі лише раз на 4500 років.

https://www.5.ua/nauka/neimovirnyi-khalk-do-zemli-nablyzhaietsia-kometa-diametrom-v-razy-bilshym-za-yupiter-173595.html