Не гідний бути слугою. Монобільшість виключила депутата з власної фракції

З фракції “Слуга народу” виключили нардепа Гео Лероса.

Про це повідомляє пресслужба політсили.

“Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, – йдеться у повідомленні.

На засіданні парламенту 1 вересня народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії, але доказів не навів.

Пізніше Лерос заявив, що Зеленський особисто подзвонив Арахамії і дав команду збирати підписи для його виключення з фракції.

Що говорив Лерос з трибуни парламенту?

Він відкрито виступив проти Зеленського і чинного курсу України. Депутат заявив, що “країна рухається у прірву, але досі не з’явилося ніякої державної стратегії, бодай якогось плану на майбутнє”.

За його словами, замість обіцяного “зняття недоторканності з президента, депутатів та суддів”, вразливими “зробили лише депутатів з опозиції”. Він також додав, що Єрмак нібито роздає телефоном вказівки “проти кого відкривати справи, а які закривати, кого призначати на державні посади, а кого звільняти”.

Також Лерос згадав про призначення Зеленським на державні посади людей без конкурсу, “екскварталівців”, знайомих.

Джерело: https://rubryka.com/2020/09/01/z-fraktsiyi-sluga-narodu-vyklyuchyly-shhe-odnogo-nardepa/