“Не до всіх дійшло”: у ВМС України закликали російських туристів забиратися з Криму

Туристи з країни-агресора Росії мають виїхати з тимчасово захопленого військами РФ Криму. Окупанти перетворили півострів на свою військову базу, і зараз там є багато об’єктів, які є законними цілями для Сил оборони України.

Про це сказав речник Військово-морських сил України капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону в понеділок, 1 липня. Він зазначив, що ця інформація поки що дійшла не до всіх росіян.

Після кожного чергового перекриття незаконно збудованого окупантами Керченського мосту, заявив Плетенчук, все ще можна спостерігати чергу саме з легкових авто на в’їзд до Криму.

“Тому можна сказати, що, по-перше, не до всіх дійшло. По-друге, варто зазначити, що виживає ця галузь у Криму досить часто за рахунок бюджетників, яким ці подорожі просто купує їхнє підприємство чи бюджет. Тому вони наповнюють туристами Крим таким адміністративно-командним способом”, – сказав речник ВМС.

Російським туристам він порадив залишити український півострів – це допоможе зберегти життя.

“Ми попереджаємо, що у Криму багато військових об’єктів, і, відповідно, ніхто в спокої, поки вони там є, не залишить, тому робіть висновки та ухвалюйте рішення, які допоможуть вам зберегти життя та здоров’я”, – закликав спікер.

Джерело: “Економічні новини”