Названо продукт для захисту шкіри від зморшок

Британські вчені провели дослідження, за допомогою якого змогли довести: вживання сої допоможе зберегти молодість всього організму.

Про це повідомляє “Народна правда” з посиланням на “Ліза“.

Справа в тому, що в соєвих бобах міститься генистеїн, завдяки якому збільшується вироблення колагену – білка, що додає шкірі еластичності і пружності. В ході дослідження жінки цілий місяць наносили кілька крапель генистеїну двічі на день на область навколо очей. В результаті більш ніж у 50% учасниць зменшилася кількість зморшок, а шкіра стала більш еластичною.

Вчені впевнені, що шкода сої занадто перебільшена. Якщо включати її в раціон в розумних кількостях, при цьому поєднуючи здоровий спосіб життя і правильне харчування, то від сої можна отримати користь для всього організму.

Доведено, що вона допомагає боротися із захворюваннями серцево-судинної системи, перешкоджає розвитку онкологічних захворювань. Експерти також відзначають, що генистеїн особливо корисний жінкам, які переживають менопаузу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про  дієві способи збереження жіночої краси. Фахівці з догляду за шкірою дали  поради, які допоможуть виглядати набагато молодше.

Додамо, всі хочуть мати струнке та привабливе тіло. Але сидячий спосіб життя, паління, вживання алкоголю та неправильне харчування нерідко перекреслюють ці мрії. Ми розповідали, яких продуктів треба уникати, щоб позбутися зайвих кілограмів та целюліту.