Названо переможців Громадського бюджету

На засідання Громадської бюджетної комісії оголосили список проєктів-переможців Громадського бюджету 2020. 

У категорії великих проєктів успішними стало 75 ініціатив, найбільше у Солом’янському (16), Дарницькому (12) та Оболонському (11) районах. Загальноміських – 6. Їхня загальна вартість становить майже 102 мільйони гривень (101 977 181 грн).

Більша частина проєктів присвячені тематиці «Освіта, громадянське суспільство» (44), «Молодь, спорт” (9), “«Житлово-комунальне господарство» (6), «Здоров’я» (5), «Культура туризм» (4).

Серед цікавих пропозицій – вже знайомі фестивалі SolomaFest 2021 (традиційний free open air на Солом’янці), Radioday free open air в рамках святкування дня міста, Snіgfest (зимовий молодіжний фестиваль), міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик», постановки – дитячий бродвейський мюзикл Школа року та український дитячий мюзикл «Маленький король світла», а також ініціативи з благоустрою, як екопарк Сирецький яр, освітлення та благоустрій рекреаційної зони між озерами Мартишів та Небреж.

У категорії малих проєктів успішними стали 276 ініціатив на суму майже 68 мільйонів гривень (67 997 412). Переважно це облаштування спортивних та дитячих майданчиків,

Серед цікавинок – проведення наукових пікніків (медичні пікніки та дні науки), облаштування острівка для життя і годування птахів у парку Нивки, відтворення будинку Крістера на гірці, рекорд України з експериментального ракетобудування, кіноклуб у Малій опері, перехід на Арсенальній, Татарський сквер, молодіжний хакатон авіакосмічних технологій AviaHack, мурал на Героїв Сталінграда, 47, та інші.

Офіційні результати будуть відомі цього тижня.

Кошторис Громадського бюджету-5 складає 170 млн грн. Успішні проєкти будуть реалізовані протягом 2021 року.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/u-kyyevi-nazvaly-peremozhtsiv-hromads-koho-byudzhetu