Названі міста з найбруднішим повітрям


Названі міста з найбруднішим повітрям

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала міста, в яких повітря найбільш забруднене. Перше місце в рейтингу посів іранський Заболь, в якому вирують піщані бурі майже все літо, передає Лента.ру з посиланням на Reuters.

На другому і третьому місцях опинилися індійські міста Гваліор і Аллахабад. Четверте і п’яте місця посіли саудівські Ер-Ріяд і Ед-Джубайль.
У першу десятку також увійшли індійські міста Патна і Райпур. Минулорічний лідер рейтингу – столиця Індії Нью-Делі – в цьому році опинився на 11-му місці.
Представники ВООЗ зазначають, що цей список може бути не повний і, більш того, в нього могли не увійти населені пункти, в яких ситуація куди більш гостріша. Однак до сьогоднішнього дня в багатьох містах світу не діє система з контролю за повітрям і тому рівень забрудненості там оцінити неможливо.
У ВООЗ заявляють, що в містах з високими показниками забрудненості повітря частіше спостерігаються випадки раку і інфарктів. Крім того, щороку помирає близько 7 млн людей унаслідок несприятливої ​​екологічної ситуації в містах.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply