Наступного року киянам надходитимуть «листи щастя»

У 2014 році в ДАІ можуть з’явитися законні підстави для повернення славнозвісних «листів щастя», які водії навіть не матимуть змоги оскаржити (нагадаємо, що йдеться про поштові повідомлення щодо фотофіксації порушень швидкісного режиму).

Уже 1 грудня Кабінет Міністрів подає до Верховної Ради проект змін до Правил дорожнього руху, завдяки яким на дорогах України «Гарпуни» знову запрацюють на повну потужність.

ДАІ технічно вже давно готове почати масове застосування нової «зброї» – вимірювального комплексу «Гарпун» – більше того, вже встановила 50 таких стаціонарних приладів. Поки вони працюють у тестовому режимі і щодня фіксують перевищення швидкості на автошляхах країни.

За словами начальника Центру безпеки руху та автоматизованих систем МВС Сергія Будника, «Гарпуни» успішно пройшли сертифікацію, і у водіїв не буде жодних шансів оскаржити їх показання: на знімку буде чітко видно точку лазерного наведення на автомобіль.

Нині у столиці вже встановлено 15 «Гарпунів». Пристрої працюють на проспекті Бажана (два біля м. Харківська плюс дві підставки – місця, куди можна перенести пристрій), вул. Богатирській (два – перед КП у бік Вишгорода та на перетині з вул. Луговою), Столичному шосе (два – на шляхопроводі біля залізничного переїзду Корчувате та на виїзді з Києва в бік Конча-Заспи), Броварському проспекті (біля м. Дарниця) і Житомирській трасі.

Також систему можна зустріти на ділянках, де через перевищення швидкості найчастіше відбуваються ДТП.

Раніше заступник начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Резніков повідомляв, що «листи щастя» матимуть юридичну силу тільки за наявності інформації про автомобіль та фотографії водія за кермом.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply