Наслідкі обшуків у Києві: 11 підозр, в тому числі чиновникам КМДА

Фото: Київська міська прокуратура

У Києві розкрито корупційну схему заволодіння фінансовими коштами. Про це 13 травня у Facebook поінформувала прокуратура столиці.

За даними слідства, до цього причетні також співробітники Київської міської державної адміністрації (КМДА).

“Проведено масштабну роботу з викриття корупційних схем заволодіння коштами столичного та державного бюджетів. Так, упродовж 11-го та 12 травня на території міста Києва у службових приміщеннях комунальних підприємств, департаментів КМДА, в офісах підрядних структур, а також за місцем проживання фігурантів кримінальних проваджень проведено ряд обшуків”, – ідеться в повідомленні прокуратури.

У відомстві розповіли, що обшуки проводили в “Київзеленбуді”, “Спецжитлофонді”, “Київавтодорі”, “Київміськсвітлі”, а також у КМДА – департаменті соцполітики, містобудування та архітектури, земельних ресурсів.

“Кримінальні провадження, у межах яких були проведені вказані слідчі дії, стосуються незаконного заволодіння бюджетними коштами, умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, зловживання службовим становищем, здійснення незаконних поборів із підприємців, “кришування” нелегального бізнесу тощо”, – пояснили в прокуратурі.

У повідомленні йдеться, що обшуки були необхідні для “вилучення первинних фінансових документів, чорнових записів та інших речових доказів, які мають доказове значення”.

“На сьогодні за результатами проведених слідчих дій вручено повідомлення про підозру 11 особам, у тому числі чинним працівникам департаментів КМДА, комунальних та підрядних підприємств, зокрема і керівникам”, – підкреслили у столичній прокуратурі.

У коментарі “Українській правді” прессекретарка прокуратури Києва Надія Максимець підкреслила, що “ніякої політики тут немає”.

“Правоохоронні органи діють виключно в межах закону та в інтересах держави і громадян”, – сказала вона.

Джерело: “Гордон”