НАСА зібралась рятувати людство…

Вулкан, розташований в штаті Вайомінг (т.з. Йєлоустонська кальдера”) може знищити людство

Така гучна заява вчених шокує. На їхню думку, супервулкан здатний знищити всіх людей на планеті всього за кілька місяців, спровокувати вулканічну зиму і голод на землі. У NASA шукають спосіб протистояти природного лиха. Вартість плану становить близько 3,46 мільярда доларів.

Космічне агентство наполягає на тому, що попереджувальні заходи варто проводити якомога швидше. У Вайомінгу знаходиться величезний резервуар магми. Саме за рахунок нього підігріваються місцеві гейзери і гарячі басейни. Через рекордного скупчення цієї магми існує небезпека для людства. Більш того, дослідження показали, що вулкан, готовий до виверження. За підрахунками вчених, згубне виверження відбувається кожні 100 тисяч років. У людства просто не залишиться шансів вижити. Також відомо, що запасів їжі на планеті зазвичай вистачає лише на 74 дні, після чого люди просто не зможуть знайти спосіб виживання.

Як повідомляється, NASA бачить вирішення проблеми в екстреному охолодженні, що допоможе затримати виверження. Для цього необхідно просвердлити отвір глибиною 10 км і прокачувати воду під високим тиском. Таким чином, температура почне повільно знижуватися. Як вже зазначалося, ціна такого проекту становить приблизно 3,46 млрд дол.
Паралельно необхідно створювати геотермальний завод для виробництва електроенергії з низькою собівартістю.

https://znaj.ua/science/179029-vulkan