NASA розповіло про космічні подорожі у майбутньому

NASA випустило однохвилинний короткометражний фільм на YouTube, в якому переосмислює набір дослідницьких плакатів, випущених Лабораторією реактивного руху NASA у 2015 та 2016 роках, у вигляді анімованих футуристичних міні-пригод.

У новому відео з Центру космічних польотів імені Годдарда NASA парашутист стрибає до величезної суперземлі HD 40307 g, сім’я на космічному кораблі спостерігає, як крижаний супутник Енцелада викидає водяні гейзери, і батьки з дітьми спостерігають за злетом ракети з їхнього марсіанського поселення.

«Поки наші роботи-дослідники подорожували нашою Сонячною системою, єдине місце за межами Землі, де стояли люди, – це Місяць. Це також таке місце, куди ми відправимо астронавтів. Але не останнє! Поки люди ще не побували на Марсі, ми плануємо додати там відбитки черевиків на сліди шин роверів», – написали представники Годдарда в описі до відео, зазначивши, що мета проєкту – уявити далеке майбутнє досліджень.

Уявний тур, звичайно ж, виходить далеко за межі бюджетних планів NASA. Агентство твердо зосереджено на відродженні дослідження Місяця людиною, сподіваючись знову висадити астронавтів на Місяць у 2020 роках. Ця програма Artemis здійснюватиметься за міжнародного співробітництва з іншими космічними агентствами, принаймні деякі з яких планують запускати своїх власних астронавтів у ці місії.

Що стосується Марса, то найраніше, коли NASA зможе відправити туди людей – 2035 – але це була оцінка, випущена попередньою адміністрацією в жовтні 2019 року, до того, як пандемія коронавірусу та президентські вибори змінили обмеження та пріоритети уряду США. Технологічні, юридичні та фінансові затримки також уповільнюють роботу Artemis, яка чекає, доки буде запущено ключове обладнання, таке як скафандри та системи приземлення людей.

У новому відео Годдард також прорекламував посилання на новий сайт NASA Exoplanet Travel Bureau, який переосмислює поточні дослідження агенції як набір можливостей для позаземного туризму. Поряд із плакатами JPL, на веб-сайті представлений новий набір плакатів із зображенням минулого, сьогодення та майбутнього обсерваторій NASA, що займаються пошуком планет: космічного телескопа Габбла, космічного телескопа Джеймса Веббакосмічного телескопа Спітцерателескопа Кеплера та транзитного супутника TESS.

Джерело: Root Nation