Зімін, РДА, Шевченківський район

Народна рада Шевченківського району проти повернення регіонала Зіміна в РДА

Завтра. 14 березня. о 10:00 ранку активісти Народної ради Шевченківського району Києва збираються до Шевченківської райдержадміністрації: представники народовладдя виступають проти повернення до виконання обов”язків голови РДА ставленника Януковича Сергія Зіміна. Про ймовірність виходу на роботу Зіміна та про його плани скликати на 11:00 склад співробітників райдержаднімістрації. президію Народної ради попередили джерела. Також, за цією інформацією. регіонал попри написану ним 24 лютого заяву про відставку, погодив своє повернення з головою РДА Володимиром Бондаренком.

У Народній раді сподіваються на здоровий глузд екс-керманича Шевченківського району,який переможе його владні амбіції та не дозволить Зіміну спровокувати конфлікти у районі.

Крім того, Народна рада звертається да голови КМДА В.Бондаренка з вимогою висловити власну позицію щодо даної ситуації – ніби -то надану згоду на повернення до влади представника режиму Януковича, екс-очільника Шевченківської РДА, члена ПР Сергія Зіміна.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply