Найзатребуванішим у Києві є однокімнатне житло

У березні найбільшим попитом на ринку нерухомості Києва користуються однокімнатні квартири.

Найзатребуванішим у Києві є однокімнатне житло

Як розповів Domik.ua проект-менеджер АН «Планета Оболонь» Ігор Комар, клієнти цікавляться квартирами різних площ і цін, проте найчастіше покупці шукають недорогі однокімнатні квартири в ціновому діапазоні $ 25000 – $ 27000.

«Таке житло купують як на Правому березі Києва через хорошу інфраструктуру, так і на Лівому (саме житлові масиви Воскресенка, Соцмісто привертають увагу покупців нижчими цінами на квартири)», – розповів Ігор Комар.

Фахівець відзначив, що головним критерієм вибору квартири є її ціна. «Часто купують квартири в Києві в стані під ремонт або в радянському стані», – розповів ріелтор. Таке житло купують для подальшого особистого проживання.

Цікавляться покупці і двокімнатними квартирами невеликої площі в ціновому діапазоні $ 30000 – $ 35000.

«На сьогоднішній день на ринку нерухомості Києва також спостерігається інтерес до дво- і трикімнатних квартир, але таке житло купують рідше. Із загальної кількості (у відсотковому співвідношенні) таких звернень близько 20 – 30%», – прокоментував тенденції ринку Ігор Комар.

Він зазначив, що при виборі між квартирою на первинному або вторинному ринку нерухомості, якщо дозволяє бюджет, покупці вибирають квартири в новобудовах Києва. При цьому, прораховують не тільки вартість самої квартири в новобудові, але і суму коштів, яку необхідно витратити на ремонт житла в новому будинку.

Джерело: http://dr.ck.ua/news/region/20929/

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply