Пивзавод, закриття

Найстаріший у Києві пивзавод закривається

Найстаріший київський пивоварний завод у Києві «Пивзавод на Подолі» з 140-річною історією припиняє свою роботу. З 1 березня підприємство буде зупинено. Причини – економічні: в умовах жорсткої конкуренції маленькому пивзаводу працювати практично нереально.

Загроза закриття «Пивзаводу на Подолі» виникла ще в 2005 р. Тоді підприємство, що виробляло 12 сортів пива, квас, шість видів солодкої газованої води і холодний чай, через тиск пивоварних гігантів і важкого податкового та кредитного навантаження могло припинити випуск продукції.

За підсумками 2012 року завод отримав майже 4 млн грн чистих збитків при виручці 17 млн ??грн. В даний час підприємство виробляє три сорти пива: «Жигулівське» , «Парове» , «Гостинний двір».

Після закриття підприємства на його території можуть побудувати офісний чи торговий центр або житло – пивзавод знаходиться хорошому місці недалеко від центру, фасад будинку виходить на вул. Фрунзе. У власника підприємства вже є досвід реалізації девелоперських проектів. «Акрол» звела на території швейної фабрики «Ластівка» бізнес- центр «Іллінський».

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply