Найбільша підтримка «іншого кандидата» – вирок чинним політикам

Наступає зовсім інша фаза української політики, де цінності, які несуть у собі всі вчорашні лідери, такі як Порошенко та Тимошенко, вже не будуть важливими.

Таку думку висловив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України у Тристоронній контактній групі (2015-2016 рр.) Роман Безсмертний в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко телеканалі ZIK.

«Якщо найвищий рейтинг кандидата в президенти не переходить 10%, то це підтверджує відсутність реальних політиків та політики в країні загалом.

Можна пригадати ситуацію у Франції перед останніми виборами президента, де на останніх опитуваннях Макрона навіть не включили у перелік листа для опитування.

Також можна навести приклад виборів у Польщі, де про кандидата Анджея Дуду навіть не згадували», – нагадав Безсмертний.

Натомість, зауважує експерт, варто звернути увагу на іншу частину опитування, а саме на цінності, які вимагає суспільство.

«Українці хочуть, щоб Президент сьогодні вирішив три головні питання – це проблема війни, безпеки та соціальні стандарти.

Виходячи з цих параметрів, можна уявити, як чинні кандидати в президенти будуть відповідати на запит суспільства. І в підсумку, найбільш вірогідно, відбудеться повний провал цих кандидатів.

До того ж, серед багатьох опитувань є цікавий кандидат на прізвище «інший», у якого єдиного рейтинг підтримки сягає за 20%. І це фактично вирок усім чинним політикам, які балотуватимуться у президенти», – певен політик.

На його думку, вже наступає зовсім інша фаза української політики, де цінності, які несуть у собі всі вчорашні лідери, такі як Порошенко та Тимошенко, вже не будуть важливими.

«Запит суспільства на іншість – це не запит на новизну, а запит на людину іншої якості. Це означає, що така людина має стати носієм ідеї іншої держави, ідеології, механізмів в економіці та суспільстві і таке інше», – пояснив Роман Безсмертний.

https://zik.ua/news/2018/04/27/naybilsha_pidtrymka_inshogo_kandydata__vyrok_chynnym_politykam__bezsmertnyy_1314221