Найбільш популярними серед опозиційних політиків-кандидатів на посаду київського мера – Віталій Кличко і Микола Томенко

Найбільш популярними серед опозиційних політиків-кандидатів на посаду київського мера – Віталій Кличко і Микола Томенко

19 вересня були оприлюднені результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Комітету виборців України щодо ставлення мешканців столиці до перенесення виборів Київського міського голови та Київської міської ради на 2015 рік.

Як засвідчило опитування, абсолютна більшість киян (70,5%) знають, що повноваження Київського міського голови та Київської міської ради закінчилися 2 червня цього року.

Більше 60% опитаних вважають, що вибори київського мера і Київради треба проводити якнайшвидше, вже у 2013 році. Натомість лише 19,4% киян висловили думку, що їх потрібно проводити у 2015 році разом з виборами місцевих органів у всій Україні.

Негайному призначенню виборів Київського мера і Київської міської Ради, на думку киян, найбільше перешкоджає Президент (50,8%), провладна парламентська більшість (48,2%) та Голова КМДА (19,1%).

На запитання, кого із кандидатів на посаду столичного міського голови кияни вражають опозиційним, а кого – провладним кандидатом, голоси розділилися так.

Серед тих, хто представляє опозицію, найбільш популярними серед киян виявились Віталій Кличко (78,5%) та Микола Томенко (59,5%). Потім йдуть Микола Катеринчук, Андрій Ільєнко, Олег Ляшко, Петро Порошенко.

Провладними кандидатами на посаду мера опитаними вважаються Олександр Попов і Петро Порошенко. Інших кандидатів провладними вважають менше 4% киян.

Зауважимо також, що готовність киян брати участь у виборах міської влади досить висока. Так, сума тих, хто точно піде на вибори і скоріше піде, аніж не піде, 81,8%. Не підуть на вибори 14% киян.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply